قیمت خرید گیوه مردانه ارزان از مرکز فروش گیوه اسرین کالا

قیمت خرید گیوه مردانه ارزان از مرکز فروش گیوه اسرین کالا

شماره تماس 09198914497

           

چگونه یک گیوه مردانه با قیمت ارزان تهیه و به صورت اینترنتی خرید نمائیم و از کیفیت بالای آن مطمئن باشیم؟

برای تهیه و خرید گیوه مردانه و گیوه زنانه  می توانید سایت اسرین کالا را کلیک کنید که یکی از مهمترین فاکتور های آن این است که به سراغ تولید کنندگان آن محصول برویم و واسطه دوم را در بازار عملا حذف نمائیم. تولید کنندگان گیوه مخصوصا گیوه کردی کلاش یا همان کلاش هورامی خود به صورت تک فروش و یا عمده محصولات خود را می فروشند و هر گاه شما تولید کننده خوب در دسترس داشتید حتی می توانید به صورت سفارشی و مخصوص محصول گیوه مردانه مورد نظر خود را سفارش دهید تا تولید کننده آن را مناسب پای شما درست کند. با این کار هم از کیفیت و نوع مواد به کار رفته درجه یک آن مطمئن گشته و هم با قیمت مناسب تری می توانید خرید نمائید. حال شما چه به صورت بازار سنتی و چه به صورت خرید از فروشگاه های آنلاین باید آن مراکز از تولید کننده های آن محصول باشند و با خیال راحت هم از قیمت آن و هم از کیفیت آن آگاهی کامل را دارید. کسانی هم که به بازار سنتی دسترسی ندارند از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر به مانند اسرین کالا با داشتن مجوز از وزارت صنعت و معدن از آنها خرید نمائید که خود نیز تولید کننده هم می باشند و برای فروش محصولات خود از سایت اینترنتی استفاده می کنند و محصولاتشان را گر چه سنتی باشند به صورت آنلاین می فروشند.

مقدمه ای بر تاریخچه گیوه مردانه:

از روزگاران کهن تا به امروز پاپوش ها از ملزومات و نیاز های اولیه انسان بوده اند که بخشی از پوشاک محسوب شده و محافظی در برابر سرما و گرما می باشند. انسانها برای حفظ و پوشش پاهای خود ابتدا از پوست حیوانات برای خود پاپوش تهیه نموده و با توجه به محیط جغرافیایی و شرایط آب و هوایی نوع و طرح و شکل آن را در طول سالیان دراز تغییر داده و به محصول مناسب خود رسیده است. در مناطق کوهستانی مردمان آن سرزمین از پاپوش های ساق بلند که مچ پا را در بر گرفته استفاده نموده و در سرزمین های گرم و کویری سندل و پاپوشهای بند دار پوشیده است. با تولید نخ های پنبه ای و ابریشمی و پشمی انسانها دست به بافت پاپوش هایی به اسم گیوه، کلاش و ...نموده اند. تولید گیوه ها در نقش و تنوع های بسیار در هر منطقه موجب شده که نیاز به یک پاپوش بسیار مناسب و سبک و کارآمد که یکی از نیازهای اساسی انسانها بوده را تامین کنند.

اهمیت گیوه در منطقه کوهستانی و گذرگاه‌های صعب العبور آن، کم بودن راه‌های ارتباطی ماشین رو، نوع معیشت مبتنی بر دامداری و کشاورزی و ضرورت تحرک فراوان در فصول سه‌گانه بهار و تابستان و پائیز (که فصل‌های کار هستند) پاافزاری را می‌طلبد که سبک، راحت، مقاوم، خنک و در عین حال ارزان باشد. خود منطقه عشایری، روستائی و جوامع نیمه شهری با امکانات موجود منطقه قادر به تولید آن باشند، و تا حدی خود کفا بوده و تا حد خود مصرفی بتوانند به تولید آن اقدام کنند. پا افزاری چون گیوه بهترین پاسخگو برای تمامی این نیازها بوده و هنوز هم می‌تواند باشد زیرا:

مواد اولیه کف آن تماماً در منطقه موجود است.
ابزار کار ساده است و به راحتی می‌توان آن را تهیه کرد.
بخش عظیمی از زنان منطقه را که در زمینه کارهای تولیدی مسلط منطقه قادر به فعالیت نیستند فعال می‌کند.
در صورت تولید بیشتر می‌تواند حوزه آن به خارج از محدوده خود نیز کشیده شود و به جای اینکه با خروج مواد اولیه غذائی، نیازهای دیگر تأمین گردد، مواد غذائی برای اهالی باقی بماند، نوع تغذیه کامل گردد، از مقدار بیماری‌های ناشی از سوءتغذیه کاسته شود، نیروی بیشتری صرف تولیدهای مسلط منطقه گردد، راه سیاست خودکفائی بازتر شود، و نیازهای مصرفی منطقه از این راه تأمین گردد.

انتخاب و خرید گیوه سنتی  با کیفیت و ارزان قیمت در نمونه گیوه مردانه:

برخی از گیوه ها تا به امروز از آنها استفاده می شوند و همچنان دست نخورده باقی مانده اند و برخی دیگر دستخوش تغییرات گشته و با ترکیب مصنوعات صنعتی گیوه های مناسب نیاز امروز تولید شده و با خلاقیت بافندگان به سبک و مد امروزی تبدیل شده اند که شما در بازار مشاهده می کنید. گیوه ها تنوع بسیار دارند و این تنوع تاثیر گرفته از شرایط محیطی و نوع کاربرد آنها دارند. مثلا گیوه سنتی مردانه تولید شده و مورد استفاده در مناطق کوهستانی با گیوه هایی که مردمان کویر می پوشند فرق دارند. چه در ساختار و نوع مواد اولیه و تشکیل دهنده و چه در نوع طرح و شکل آنها. گیوه هایی که زیره آنها از جنس پارچه به هم فشرده تشکیل می شوند درمناطق کوهستانی دیده می شوند در این نوع گیوه پارچه ها را بریده بریده برش داده و آنها را در مقیاس هایی مشخص تا نموده و می کوبند، آنقدر می کوبند که تبدیل به یک فتیله باریک می گردد و این فتیله ها را در مجموع کنار هم قرار داده و توسط ریسمان های چرمی یا الیاف مصنوعی (تسمه) به هم متصل می کنند و در یک فرآیند خاصی تبدیل به زیره گیوه می شوند. رویه این گیوه ها با نخ پنبه بافته شده و این گیوه هایی که زیره آنها پارچه ای و رویه آنها از نخ پنبه به هم تابیده شده تولید می شوند را گیوه های پارچه ای گویند. کلاش هورامی نمونه بارز و بسیار با کیفیت است که در مناطق هورامی زبان (اورامانات) که شرایط آب و هوایی کوهستان دارد تولید می شوند. 

گیوه زیره چرمی با رویه نخی و ابریشمی

1.گیوه ، کلاش هورامی: پاپوشی با قدمتی بسیار کهن که هنوز هم امروز طرفداران بسیاری دارد و همان گونه دست نخورده طرح و شکل آن باقی مانده است. دارای زیره ای پارچه ای که از فتیله های به هم فشرده شده ساخته شده و بافت رویه آن از نخ پنبه ای به هم تابیده. این گیوه پای چپ و راست ندارد و در هر دو حالت می توان پوشید و این امر دوام آن را بالا برده و از ساییدگی یک طرفه آن جلو گیری می کند. این گیوه محصول مناطق اورامانات بوده و حال استانهای غربی کشور را در بر گرفته و در بسیاری از شهر ها و شهرستانهای کردستان، کرمانشاه و ایلام و ارومیه و خرم آباد و ...از این محصول به صورت عموم استفاده می نمایند.ظرفیت و تولید و استفاده از این نوع گیوه به حدی است که در سراسر کشور شناخته شده و هستند کسانی که در بسیاری از نقاط ایران زمین که سالیان درازی است از این محصول استفاده می کنند. آوازه این گیوه به خارج از مرزها نیز رسیده است. این محصول به همان اندازه که در کشورمان ایران مصرف می شود به همان اندازه در کشور همسایه عراق از آن استقبال می نمایند و از این محصول که گیوه ای ارزان قیمت است استفاده می کنند و جزئی از پاپوشهای رسمی مردانه آنها محسوب می شود و این خود یک برگ برنده صادرات غیر نفتی و مهمتر صنایع دستی برای تولید کنندگان و بازرگانان می باشد. 

2.گیوه ملکی: گیوه ای گران قیمت و در عین حال بسیار جذاب و دوست داشتنی و با کیفیت و با دوام است. برای ساخت و دوخت این گیوه بیشترین زمان ممکن را برای تولید یک گیوه صرف می کند. ترکیبی از نخ پنبه و چرم طبیعی که با هنرمندی و خلاقیت خاصی بافندگان نخ پنبه ای را با زیره چرمی پیوند زده و بر روی زیره چرمی رویه گیوه را می بافند. بعد از اتمام دوخت رویه آن قسمتهای اضافی زیره چرمی را برش زده و سایز و شماره مورد نظر تهیه و تولید می شود. 

3.گیوه های مردانه، زنانه و دخترانه زیره اسفنجی، ابری:

4. گیوه چرمی:

5.گیوه بختیاری:

6.گیوه تزریقی، زیره پلاستیکی: ارزان ترین نوع کفش گیوه ها هستند به دلیل اینکه زیره آن به صورت انبوه توسط کارخانجات ماشینی که از جنس پلاستیک، مانند کفش های صنعتی معمولی تولید می شوند. 

7.گیوه جناقی، زندان بافت و ....

قیمت گیوه مردانه

خریداران گیوه چه به صورت خرید عمده و چه به صورت مصرف شخصی خود به تعداد یک یا چند جفت برای اطلاع از قیمت گیوه مردانه مورد نظر و اطمینان از قیمت آن محصول بهتر است از مراکز تولید خریداری نمایند و در این بین دست واسطه ها را حذف کنند. محصولات اسرین کالا مخصوصا در قیمت گزاری گیوه بسیار مناسب بوده و این بدان دلیل است که خود شبکه ای از تولید کنندگان را ساپورت می کند و مواد اولیه و نیروی کار لازم را در اختیار دارد و پرسنل های آن در بازار سنتی هم نیز از دیر باز فعالیت نموده اند در نتیجه قیمت محصولی همچون گیوها را با پایین ترین قیمت به صورت آنلاین به فروش می رسانند. گیوه از پاپوش های سنتی بسیار زیبا و جذاب کشورمان است. این محصول به عنوان یکی از صنایع دستی مناطق کرد نشین کشورمان، در یونسکو به ثبت رسیده است. گیوه ها در انواع و اقسام متنوع توسط هنرمندان روستایی در کشورمان تولید می شود. گیوه دارای مزایا و فواید بسیاری برای کمر و پاها می باشد و دارای پوششی ضد قارچ و ضد باکتری است که از بوی نامطبوع پاها جلوگیری می کند. همه افراد برای پیاده روی های طولانی و عبور از مناطق صعب العبور به کفش سبکی نیاز دارند تا بتوانند به راحتی حرکت کنند و به پای آن ها آسیبی وارد نشود. گیوه در مناطق بسیاری از کشور تولید می شود. حتی به کشورهای دیگر صادر خواهد شد.

چند نکته در مورد قیمت خرید گیوه مردانهبه صورت اینترنتی

مواد و ابزار تولید

تولید گیوه مردانه با قیمت ارزان در روستاهای منطقه بیشتر به نوع خاصی از گیوه مربوط می‌شود که تخت آن کهنه‌ای است و به نام گیوه «زیره ای» یا «کلاش» شهرت دارد. شهر «نودشه» در منطقه اورامان کرمانشاه و کردستان از مراکز قدیمی و مهم تولید این نوع گیوه بوده‌است. امروزه روستای دل با جمعیتی حدود ۱۵۰۰ نفر نزدیک به ۲۰۰ کارگاه گیوه بافی دارد. امروزه صدها نفر از زنان منطقه هورامان در شهرهای پاوه و نودشه و نوسود و حتی مریوان و تمام روستاهای هورامان به کار گیوه بافی وگیوه چنی مشغول می‌باشند. آن طور که از قرائن پیداست، گیوه برای اولین بار در شهر نودشه درست شده‌است و از آنجا به طیولهٔ عراق و روستای هجیج رفته‌ است. به‌ طوری‌ که می‌توان شهر نودشه را زادگاه کلاش دانست.
بخشی از مواد اولیه مورد مصرف در گیوه کشی در محل تهیه می‌شود و بخشی نیز از نقاط دیگر آورده می‌شود. موادی که در محل تهیه می‌شوند:

پوست گاو که به صورت نوارهای باریک در کف گیوه به کار می‌رود و از روستاهای اطراف و بخصوص «اسپریس» می‌آورند.
پیه برای اینکه به درفش‌ها یا نوارهای باریک پوست مالیده شود و ضمن کار اصطکاک را از بین ببرد.
نری گاو برای نصب در نوک و انتهای گیوه که بعد خشک شدن حالت شاخی پیدا می‌کند و استحکام گیوه را افزایش می‌دهد.
نخ تابیده شده از موی بز برای بخیه کاری دور تخت گیوه که رویه گیوه به آن بافته می‌شود؛ ولی چون مواد تولید شده در محل بخصوص در روستای نودشه که تولید زیاد است کفاف مصرف کار را نمی‌دهد، کمبود آن را از نقاط دیگر بخصوص از روستاهای اطراف و شهرهای کرمانشاه، سنندج، همدان و … تهیه می‌کنند.

موادی که از خارج محل اورامان (هورامان) تهیه می‌شوند

رنگ، برای رنگ کردن پارچه‌های کف گیوه، که معمولاً از کرمانشاه، سنندج، تهران و اصفهان آورده می‌شود.
پارچه نازک نخی، برای درست کردن فیتیله های کف گیوه، که از ملافه‌های کهنه بیمارستان‌های شهرهای دور و نزدیک آورده می‌شود.
کتیرا، برای آهار دادن و منسجم کردن فیتله‌های کف گیوه که بیشتر از سنندج می‌آورند.
نخ تابیده شده (نخ قرقره) برای بافتن رویه گیوه که از کرمانشاه و اصفهان آورده می‌شود.
میخ سیاه بنفش برای کف گیوه، که از شهرهای نزدیک تهیه می‌شود.

مواد آماده گیوه مردانه

پاره‌ای از این مواد را گیوه کشان بدون اینکه کاری روی آن انجام دهند به کار می‌برند مثل پیه، نخ قرقره، چرم دباغی شده گاومیش (که فقط دوربری می‌شود)، رنگ (رنگ شیمیائی آماده شده در کارخانه) کف‌های پلاستیکی که در کارخانه‌های تهران تهیه می‌شود، میخ سیاه بنفش، کتیرا (که فقط در آب می‌خیسانند)، چسب و نخ قرقره. روی پاره‌ای دیگر از مواد استادکاران و کنندگان کار فعالیت‌های اولیه‌ای انجام می‌دهند تا در گیوه کشی قابل استفاده باشد که عبارتند از:

پوست، که باید ابتدا خشک و سپس رشته رشته و در پایان موزدائی و سپس پیه مالی شود.
نری گاو، که باید ابتدا پوست کنی، سپس خشک، دوباره اندکی نمدار و سپس قطعه قطعه شود.
پارچه نخی که باید ابتدا رنگ و سپس رشته رشته و بعد از آن تبدیل به فیتله شود.
موی بز، که در پاره‌ای موارد توسط زنان تابیده شده و تبدیل به ریسمان‌های نازکی می‌شود یا اینکه به‌طور کلی از روستاهای اطراف تهیه می‌گردد.

در استان کرمانشاه بافت پنج نوع گیوه معمول است که شامل: گیوه زیرپارچه ای، گیوه تخت آجیده، گیوه تخت چرمی، گیوه تخت لاستیکی و گیوه رویه ابریشمی است.

گیوه زیرپارچه ای؛ در پاوه و در بخش اورامانات گیوه کشی و تولید گیوه زیره پارچه‌ای مرسوم است و در روستاهای حجیج و نودشه که از مراکز قدیمی و مهم تولید این نوع گیوه می‌باشد تولید می‌شود. کار گیوه کشی در دو مرحله کارگاهی و خانگی انجام می‌شود اعمال کارگاهی آن درمغازه‌ها و با ابزارهای گوناگون و همیشه بدست مردان انجام می‌گیرد و کلاً مربوط به تخت گیوه است و به علت اینکه ساختن زیر گیوه مستلزم نیروی زیاد و مهارت کافی می‌باشد و یک کار فنی و تخصصی و سنگین است فقط توسط مردان انجام می‌گیرد. عملیات خانگی بر روی رویه توسط زنان و مردان انجام می‌گیرد و ابزار آن فقط یک سوزن است. همچنین نوعی گیوه به نام کلاشهورامی در اورامانات کرمانشاه توسط گیوه بافان هورامان با تکه‌های پارچه به هم دوخته شده با روده دام به هم بافته می‌شود.

گیوه تخت آجیده (ملکی)؛ گیوه‌ای است کف تخت آن با نخ پرک آج خورده‌است و از استحکام زیادی برخوردار است در زمستان و تابستان و روی یخ و سنگ محکم به زمین می‌چسبد و در شرایط طبیعی منطقه و نوع فعالیت کوهستانی کارایی دارد. زیره این تولید توسط سه کارگر زن تولید می‌گردد. یک نفر دور گیوه را می‌بافد کارگر دوم رویه گیوه را می‌بافد و کارگر سوم دم گیر یا شیرازه که از قسمت تکمیلی گیوه می‌باشد را می‌بافد. پس از تکمیل زیره، رویه آن توسط زنان و با سوزن چیده می‌شود این گیوه در قدیم در شهرهای تویسرکان و نهاوند که جز استان کرمانشاه بودند متدوال تر بود، و مهم‌ترین منطقه تولید این گیوه در قدیم شهر کرمانشاه بوده که این پایه افزار به گیوه کرمانشاهی ملکی معروف است.

گیوه تخت چرمی؛ این گیوه به‌تدریج جایگزین گیوه تخت آجیده شده و کف آن یک تکه از چرم گاومیش است که به اندازه پا در سایزهای مختلف بریده می‌شود و رویه آن همچون گیوه‌های دیگر سوزنی است.

گیوه تخت لاستیکی؛ از حدود نزدیک به ۱۵۰ سال قبل به دلیل ارزانی و تخت محکم لاستیک از لاستیک‌های فرسوده ماشین که برش داده می‌شد برای استفاده عشایر رونق پیدا کرد ولی به علت گرم بودن کف آن بافت این گیوه با این زیره کم‌کم از رونق افتاد و بیشترین استفاده آن در فصل زمستان و درمناطق روستایی است.

گیوه رویه ابریشمی؛ بیش از ۵۰ سال است که در شهر کرمانشاه معمول شده و در کنار نان برنجی جزء سوغاتی‌های کرمانشاه محسوب می‌شود، رویه آن از نخ ابریشمی الوان تهیه می‌شود و در حال حاضر به علت عدم ورود نخ ابریشم از خارج از کشور و هزینه بالای تهیه آن ویسکوز، پرلون و نخ پلاستیکی جایگزین شده، این نوع گیوه به عنوان کفش خانگی و بیشتر زنانه است. نقش‌های معروف آن ترمه، برگ بیدی، زربافت، توت فرنگی، پرچمی، نوری، پروانه، کوزه‌ای می‌باشد، رویه آن توسط قلاب بر روی کفه بافته می‌شود.

برای خرید گیوه مردانه مناسب به نکاتی اشاره نمودیم، البته بعد از خرید یک گیوه مردانه و پوشیدن آن، طریقه نگهداری و مراقبت به هنگام استفاده امری مهم است و از فاکتورهای لازم برای داشتن یک پاپوش مفید و استاندارد، رعایت این مکات ارزشمند است. گیوه ای مانند کلاش هورامی را بعد از چندین بار پوشیدن و استفاده، گیوه های پای چپ و راست را با هم جابجا کرده و عوض نمایید به صورتی که گیوه ای را مدتی است به پای راست پوشیدید حال با پای چپ بپوشید و بالعکس. چون این نوع از گیوه های مردانه طوری طراحی شده اند که با هر طریقی می توانید بپوشید و این امر موجب شده زیره گیوه دیرتر سائیده شود و دوام بیشتری داشته باشد و از همه مهمتر همیشه گیوه شکل و جذابیت خود را از دست نمی دهد و حالت اولیه خود را حفظ می کند. مواظب باشید گیوه پوشیده شده به هنگام راه رفتن خیس نشود و زیره آن آب نخورد البته مقدار آبی که بتواند عمق زیره گیوه را خیس کند. هرگاه گیوه بعد از مدتی به پای شما به هر دلیلی تنگ شود و یا یک شماره کوچکتر احساس کنید به راحتی آن را قالب زده تا حدی که می توانید حتی یک شماره از سایز اولیه بزرگتر شود. برای شستن گیوه ها امروزه با فشار آب می شویند و از مواد شوینده استفاده نمی کنند، معمولا در کارواش های ماشین شویی یا قالی شویی گیوه ها را می شویند. توجه داشته باشید بعد از شستن گیوه ها و خشک شدن آنها بهتر است قالب بزنید و بعد بپوشید. گیوه با کیفیت بعد از شستن هرگز کیفیت خود را از دست نداده و رنگ آن نیز حالت اولیه خود را از دست نمی دهد. 

گیوه دست دوز مردانه

همانطور که می دانیم  محصولات دست دوز بسیار ارزشمند هستند واغلب قیمت بالایی دارند. گیوه ها معمولا دست دوز بوده و به طور کامل توسط دست ساخته می شوند. اما قیمت آن ها نسبت به دیگر صنایع دستی مناسب تر است. البته برخی از گیوه ها به دلیل استفاده از نخ مرغوب در آن از قیمت بالاتری برخوردار می باشند، که خب به طبع از دوام و ماندگاری بیشتری بهره می برند. به عنوان مثال گیوه ملکی از سایر گیوه ها گرانتر است زیرا نخ استفاده شده در آن از جنس کتان است و حدودا 7 سال دوام دارد. در ادامه می خواهیم برخی از عوامل تعیین کننده قیمت گیوه را ذکر نماییم.

  جنس نخ

جنس نخ انتخاب شده نیز بسیار مهم است. برای بافت رویه می توان از انواع نخ استفاده نمود. نخ های ابریشمی، نخ های قالی، نخ های کتان و...هر کدام از این نخ ها می تواند قیمت گیوه را تغییر دهد. در برخی از گیوه ها برای پایین تر آوردن قیمت آن از نخ پلاستیکی استفاده می شود. میزان استحکام و انعطاف پذیری گیوه نیز موجب تغییر قیمت گیوه خواهد شد. هر چه مقاومت گیوه در برابر عوامل مخرب محیطی بیشتر شود قیمت آن بیشتر خواهد شد.

سایز گیوه مردانه

سایزهای کوچک تر گیوه قیمت کمتری نسبت به سایزهای بزرگ دارد. در سایز های کوچک تر از نخ و مواد کمتری برای تهیه گیوه استفاده شده است و طبیعتا هزینه کمتری را در بر داشته است. گیوه های مرغوب و با کیفیت دارای پوششی نرم و لطیف هستند. هر چه میزان نرمی و لطافت پوششی که پا را احاطه می کند بیشتر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت. این عوامل سبب تغییر قیمت گیوه خواهند شد و قیمت اصلی گیوه را تعیین خواهند کرد. تولید کنندگان گیوه سعی نموده اند قیمت مناسبی را برای فروش آن در نظر بگیرند، تا اقشار کم درآمد نیز بتوانند آن را تهیه نمایند و از فواید این کفش سبک و جذاب بهره مند گردند. در گیوه های اصل از مواد اولیه مرغوب و طبیعی استفاده شده است و ارزش آن ها را بالا برده است. به طور مثال برای کناره گیوه می توان از چرم مصنوعی و یا پلاستیک هم استفاده نمود. اما در گیوه های ملکی اصل کناره را از چرم و پوست طبیعی گاو و گاو میش و ...تهیه می کنند که بسیار با دوام است و به مرر زمان تغییر شکل نخواهد داد. برای زیره گیوه نیز می توان از چرم و یا پلاستیک استفاده نمود. در صورت استفاده از پلاستیک برای گیوه قیمت آن کمتر خواهد شد و ارزش آن پایین تر خواهد آمد. امروزه از زیره های پیو برای گیوه ها استفاده می شود. این زیره ها هم گیوه را سبک تر می سازد و هم کیفیت و دوام آن را بالا می برد. زیره های پیو دیرتر خراب خواهند شد و مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

صنایع دستی

گیوه از معدود صنایع دستی است که با اینکه ثبت ملی شده است، در مقابل زحمتی که برای دوخت و بافت آن کشیده می شود، قیمت بسیار مناسبی دارد. این محصول بسیار مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار گرفته است و از نظر آن ها کفشی بسیار ارزشمند تلقی می شود. بسیاری از افراد و گردشگران در سفر به مناطق کردنشین گیوه را به عنوان سوغاتی انتخاب می کنند و برای عزیزان خود تهیه می نمایند. زیرا در عین زیبایی و جذابیت دارای فواید بسیاری است و نسبت به کیفیت و کاراییش از قیمتی بسیار مناسب برخوردار شده است.

نحوه آسان خرید گیوه مردانه

امروزه به جای رفتن به مراکز خرید می توانید از انواع سایت های فروش گیوه استفاده نمایید و طی کمترین مدت زمان و با صرف کمترین زحمت و با لمس یک گزینه محصول و یا گیوه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سفارش دهید. تمامی سایت های فروش گیوه، عکس محصولات خود را همراه با ذکر ویژگی و قیمت در سایت بارگذاری نموده اند تا مشتریان راحت تر بتوانند گیوه مورد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین برای هر محصول خود کدی را در نظر گرفته اند که با ارسال آن کد به شماره گذاشته شده، اپراتورها در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و ثبت سفارش شما را به راحتی انجام خواهند داد.

سخن پایانی

برخی از افراد در خرید وسایل و لباس های مورد نیاز خود حساسیت بیشتری به خرج می دهند و علاقه دارند که جنس را لمس کنند و از نزدیک آن را مشاهد نمایند و در صورت تایید کیفیت آن، آن را انتخاب و خریداری نمایند. گیوه نیز از محصولاتی است که برای خرید بهتر است آن را اول به پا کرد و از اندازه و راحتی آن اطمینان حاصل کرد و سپس آن را خرید. البته بسیاری از سایت های معتبر فروش گیوه وجود دارند، که از سایزهای استاندارد استفاده می کنند و دقت و ظرافت بسیاری در تولید گیوه ها به خرج می دهند. خرید از این گونه سایت ها نگرانی را به دنبال نخواهد داشت.

نظرات