گیوه دخترانه، جدیدترین مدل گیوه زیره اسفنجی

گیوه دخترانه، جدیدترین مدل گیوه زیره اسفنجی
گیوه دخترانه زیره اسفنجی با نمونه گیوه دخترانه رنگی و گیوه دخترانه گل دار و گیوه دخترانه طرح دار از فروشگاه اینترنتی اسرین کالا در جدید ترین مدل های گیوه دخترانه شیک و مجلسی

انواه گیوه دخترانه در طرح ها و مدل های گوناگون

خلاقیت و نوآوری در خلق آثاری چون گیوه های امروزی برای مردان و زنان در طرح ها و رنگ های متنوع توسط بافندگان عرصه صنایع دستی غنای فرهنگی مردمان ایران زمین را معرفی می نماید.این گیوه ها بسیار جذاب و زیبا هستند و در عین حال استاندارد و سبک و خنک می باشند. 

ویژگی گیوه دخترانه زیره اسفنجی (ابری)

از زیباترین و جذاب ترین نمونه گیوه ها گیوه دخترانه زیره اسفنجی یا ابری می باشند. دختران امروزی این گیوه های خوش رنگ را با لباس های شاد و رنگی شان ست می کنند و به راحتی در محیط بیرون مانند پارک ها و پیاده روی در خیابان ها و حتی در مجالس می توانند استفاده نمایند. گیوه دخترانه زیره اسفنجی با رویه نخی از پر طرفدار ترین نوع گیوه ها می باشند. قیمت این گیوه دخترانه نسبت به کفش های صنعتی بسیار ارزان بوده و از نظر سلامت و کیفیت حتی قابل مقایسه نیستند. هنگام پوشیدن این گیوه ها انرژی و شوق خاصی را منتقل می کنند و کاملا حس می شود. 

پوشش جذب گونه این گیوه ها به مانند جوراب مچ پا را احاطه کرده و بسیار سبک و انعطاف پذیرند. به هنگام پوشیدن این گیوه ها راحتی و نرم بودن آن را به خوبی احساس خواهید کرد و یک پاپوش بسیار مناسب برای راه رفتن های طولانی می باشند. گیوه دخترانه زیره اسفنجی امروزه به صورت سفارشی بافت و تولید می شوند. شما می توانید گیوه دلخواه خود را با توجه به سلیقه خود رنگ و طرح آن را انتخاب نموده و به بافنده و یا مرکز فروش آن، گیوه مورد نظر خود را سفارش دهید.

هنگام خرید گیوه دخترانه به نکات زیر توجه نمائید. 

1. ابتدا طبق سایز و شماره پای خود گیوه مورد نظر را انتخاب کرده و بپوشید. سعی کنید هر دو لنگه گیوه را بپوشید .

2. مقداری با آنها راه بروید و به نوک گیوه و پنجه پای خود توجه نمائید که گیوه به انگشتان پا فشاری وارد نکند و پنجه پا به راحتی درون گیوه حرکت کنند و به اصطلاح بازی کنند. 

3. به دهانه گیوه پوشیده شده توجه شود که میان دهانه گیوه و مچ پا فاصله و فضای خالی نباشد . چون موجب گشته بعد از چند روز استفاده گیوه جاباز کرده و هنگام راه رفتن پاشنه پا را خالی کند. 

4. بافت گیوه به صورت توری بافته نشده باشد و گره های آن محکم به هم تابیده شده باشند. 

5. بافت نوک گیوه به صورت نوک تیز باشد و زیاد پهن بافته نشده باشد. و این مطلب فقط جنبه زیبایی دارد که هر چه گیوه نوک تیز بافته شود گیوه جذاب تر خود را نشان می دهد و موجب می شود که انگشت بزرگ پا هنگام راه رفتن بیرون نزند. 

6. یکی از نکاتی که هنگام خرید گیوه دخترانه حائز اهمیت است وزن سبک و مناسب زیره گیوه است. در گیوه های معمول دیگر مانند گیوه مردانه وزن زیره گیوه چندان مسئله مهمی محسوب نمی شود البته بجز مواردی خاص. توجه به زیره گیوه از لحاظ وزن آن یکی از فاکتورهای اصلی برای تهیه یک گیوه دخترانه مرغوب و با کیفیت است. گیوه زیره اسفنجی از بهترین نمونه مناسب برای دختر خانم های جوان محسوب می شوند. رویه آنها اگر نخی باشد و بافت رویه از نخ پنبه تهیه شده باشد مناسب تر هستند. بافندگان بدین خاطر گیوه های زیره اسفنجی را در طرح ها و رنگ هایی بیشتر تولید می کنند که مناسب سلیقه دختر خانم ها قرار گیرند. و بیشتر بازار فروش گیوه های زیر اسفنجی بجز سایز بزرگ مختص دختر خانم ها و زنان می باشند.گیوه ها مخصوصا گیوه های دخترانه زیره اسفنجی از بهترین و مناسب ترین پاپوش به هنگام رانندگی پشت فرمان ماشین ، برای پیاده روی های طولانی در خیابان ها و پارک ها، حتی استفاده به عنوان کفش های مجلسی و ست نمودن با لباسهای اسپرت رنگی هستند.

ارسال نظر