گیوه زنانه کفش هایی که به تازگی مد شده اند

گیوه زنانه کفش هایی که به تازگی مد شده اند
تهیه گیوه زیره اسفنجی زنانه و گیوه زنانه طرح دار و گیوه زنانه گلدار و گیوه زنانه مجلسی در رنگ های متفاوت از فروشگاه اینترنتی اسرین کالا.

زنان چه گیوه هایی می پوشند؟

گیوه زنانه (گیوه های رنگی گلدار)

زیبایی و جذابیت و تنوع بسیار، حق انتخاب برای سلیقه های مختلف، از بهترین و مهمترین مزیت این کفش سنتی می باشد. گیوه ها علاوه برتقسیم بندی مردانه و زنانه و بچه گانه بودن از نظر طرح و نقش و نوع دوخت و رنگ و... تنوع بسیار دارند. گیوه های زنانه از پرفروش ترین نوع کفش گیوه محسوب می شوند که بافندگان و فروشندگان برای این پاپوش بسیار زیبای زنانه حساب ویژه ای باز کرده اند. 

بعضی از گیوه ها میان مردان و زنان مشترک بوده و فرقی بین آنها به هنگام پوشش نیست. گیوه ها در سایزهای کوچک و رنگ های مختلف شاد را بیشتر زنان دوست دارند و می پوشند. گیوه های زنانه خود شامل چند نمونه می باشند که گیوه های ساده رنگی را هم آقایان و هم خانم ها می پوشند ولی گیوه های طرح دار و گلدار با رنگ های شاد را بیشتر زنان می پوشند و بافندگان این گیوه ها را بیشتر در سایز های کوچک مناسب برای خانمها می بافند و تولید می کنند. 

گیوه های رنگی گلدار بیشتر مناسب سلیقه خانم ها بوده که ابتدا این گیوه ها را با نخ پنبه و یا نخ ابریشمی می بافند و بعد از مراحلی که قالب گیری شدند زیره این گیوه ها را به صورت تزریقی با دستگاه پرس به رویه گیوه می چسپانند و روی گیوه با هنر قلاب بافی و سوزن دوزی، گل دوزی می کنند. هر چقدر کیفیت نخ پنبه و جنس زیره از مواد اولیه باشد قیمت بالاتری دارند و مرغوب تر هستند. بعضی از گیوه های زنانه را بافندگان طبق سلیقه خود می بافند و بعضی دیگر را سفارشی طبق سلیقه مخاطب خود تولید می کنند.

گیوه زنانه از دیرباز تا کنون مرسوم بوده و حالا هم بیش از پیش این محصول با کیفیت و زیبا مورد توجه قرار گرفته است و از آن استفاده می کنند. گیوه های زنانه را بر روی زیره پاشنه دار و زیره اسفنجی یا ابری و یا زیره پلاستیکی طراحی و دوخت می زنند. استفاده از الگو ها و طرح های گوناگون و ایده های جدید و خلاقیت بافندگان بر روی گیوه ها مخصوصا گیوه زنانه مجلسی موجب گشته که تمام سلیقه ها را مجذوب خود کنند و جای خود را در ویترین و کمد کفش ها باز کنند. تنوع در رنگ و طرح این گیوه و ست نمودن با لباس های مختلف این امتیاز را به این پاپوش داده که افراد و شخصیتهای بیشتری از این محصول استفاده می نمایند. 

کفش های زنانه ای که به تازگی مد شده اند همان گیوه های سنتی با قدمت و پیشینه تاریخی کهن هستند که به دلیل زیبایی و تامین نیاز افراد از نظر بهداشتی و سلامتی و زیبایی و مد گرایی هنوز هم جذابیت و خاصیت خود را از دست نداده بلکه بیشتر به آنها علاقه نشان داده و از آنها استفاده می نمایند. 

امروزه کفش های زنانه ای که مخصوصا در ماه های گرم سال دختران و زنان جوان آنها را با مانتوهایشان ست می نمایند و برای پیاده رویهای طولانی استفاده می کنند گیوه ها می باشند. حتی به عنوان روفرشی در منازل و محیط کار از این گیوه های خوش رنگ می پوشند. گیوه های زنانه رنگی دستباف ویژگیها و خصوصیات فراوانی دارند.

از جمله ویژگی های گیوه زنانه عبارتند از:

1. سبک و نرم و راحت هستند. سبکی این گیوه ها به حدی است که حجم بسیار کمی دارند و انعطاف پذیری و نرم بودن را به هنگام پوشیدن و راه رفتن به راحتی احساس خواهید کرد. 

2. این گیوه های زنانه خنک هستند و بافت نخ پنبه ای یا ابریشمی رویه گیوه ها خود دلیل خوبی برای این موضوع است. 

3. یکی از مهمترین مزیت هایی که یک محصول برای تهیه آن عموم را در بر بگیرد کاهش هزینه تولید است و قیمت مناسب خرید آن محصول است. خوشبختانه به علت بهای کم هزینه تولید این گیوه ها نسبت به کفش صنعتی می توان به راحتی این پاپوش را تهیه نمود و از آن استفاده کرد. 

4. دوام و کیفیت گیوه زنانه نسبت به کفش زنانه باتوجه به قیمت و تنوع آن بسیار بالا بوده و این امر موجب گشته که در کمد کفش های زنان خوش سلیقه چند نمونه از این گیوه ها را دید. 

5. برای تمیز نمودن این گیوه ها شما می توانید به راحتی آنها رابشویید بدون اینکه رنگ و کیفیت گیوه تغییر کند و حتی حالت اولیه خود را از دست ندهد. برای شستن گیوه ها می توان آنها را در ماشین لباسشویی قرار داد و بعد از خشک شدن آنها را پوشید و استفاده نمود.

6. این گیوه ها قابلیت تعمیر دارند. هر گاه بعد از استفاده طولانی قسمتی از گیوه پاره شود شما به راحتی و با دوخت زدن آن بدون اینکه هیچ اثری روی آن باقی بماند تعمیر نمود. 

ارسال نظر