انواع مدل های دمپایی روفرشی زنانه از مرکز فروش اسرین کالا

انواع مدل های دمپایی روفرشی زنانه از مرکز فروش اسرین کالا
انواع مدل های دمپایی روفرشی زنانه رنگی با نمونه دمپایی روفرشی زنانه جدید و دمپایی روفرشی زنانه از مرکز فروش دمپایی روفرشی اسرین کالا
شماره تماس 09198914497

انواع دمپایی روفرشی زنانه 

دمپایی روفرشی زنانه از صنایع دستی کرمانشاه است و بافت رویه آن شبیه به بافت رویه گیوه است. اما به علت زنانه بودن آن از طرح و رنگی زنانه در بافت رویه آن استفاده شده است و بسیار شکیل می باشد، تا کنون بسیار مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. استفاده از دمپایی روفرشی برای بانوان خانه دار امری ضروری است. بانوان خانه دار مدت زمان زیادی در آشپزخانه خود مشغول طبخ غذا هستند و طی این مدت نمی نشینند و ایستاده آشپزی می نمایند و دیگر کارهای مربوط به امور خانه داری را انجام می دهند. امروزه اغلب کف آشپزخانه ها و به طور کل خانه ها از سرامیک و پارکت ساخته شده است و این موضوع راه رفتن و ایستادن پابرهنه برای بانوان را سخت تر خواهد کرد. ایستادن و راه رفتن بر روی سرامیک به مرور زمان موجب خشکی و ترک خوردگی کف پا خواهد شد وفشار بیشتری را بر پاها وارد خواهد کرد. همچنین موجب انتقال سرمای سرامیک به پاها شده و پاها و بدن را نیز سرد می نماید و در فصول سرد سال بسیار آزار دهنده است . استفاده از دمپایی روفرشی مناسب می تواند موجب افزایش سالمتی و گرما بخشیدن به پاها و بدن بانوان شود و از بسیاری از مشکالت جلوگیری نماید.

مزایای دمپایی روفرشی زنانه

دمپایی روفرشی زنانه نیز دارای مزایای بی شماری است و استفاده از آن برای بانوان ایرانی توصیه میشود. این دمپایی پاپوشی سنتی و بسیار زیبا است، که در طرح ها و رنگهای مختلف تولید و خدمت مشتریان ارائه شده است. این محصول کاربردهای بسیاری دارد و امروزه بسیار مورد توجه بانوان قرار گرفته است. این دمپایی به صورت روفرشی استفاده می شود و از پا در برابر تمامی عوامل مخرب محیطی محافظت خواهد کرد. کیفیت این محصول نسبت به دیگر دمپایی های پلاستیکی بسیار بالاتراست و از دوام و عمر بسیار بالایی برخوردار است و خرید آن بسیار مقرون به صرفه است زیرا با خرید یک عدد دمپایی روفرشی زنانه دستباف می توان چند سال از آن استفاده نمود.

چرا دمپایی روفرشی بپوشیم؟

امروزه پوشیدن دمپایی روفرشی و استفاده آن از ملزومات شخصی در منازل می باشند. استفاده از این پاپوش برای سلامت پاها مفید بوده و برای بهبود کمر درد توصیه شده و از بسیاری از بیماریهای مفصلی و زانو درد و...پیشگیری می کند. به هنگام راه رفتن بر روی کف اتاق ها و راه پله ها و حتی ایستادن های طولانی بانوان در آشپزخانه، استفاده از دمپایی یا روفرشی بسیار ضروری می باشد. به هنگام پخت و پز و یا شستن ظرفها مخصوصا برای بانوان به ناچار بایستی مدت زمانی را سر پا بایستند و این مطلب موجب درد مفاصل و فشار به کف پا می گردد. دمپایی ها و روفرشی ها به بهداشت و سلامت پاها کمک نموده و هنگام پوشیدن آنها احساس راحت تری به شما دست می دهد. حال اگر دمپایی هایی که استفاده می کنید انعطاف پذیر و نرم و پاشنه دار باشند بهتر از دمپایی های تخت می باشند. منظور از پاشنه تخت بیشتر پاشنه های داخلی است که معمولا 3 سانتیمتری هستند می باشد. 

دمپایی روفرشی از بهترین نمونه برای استفاده پیر و جوان هستند که بسیار بادوام و با کیفیت و نرم بوده و قابل شستشو در ماشین لباس شویی می باشند. این دمپایی روفرشی در تنوع و رنگه های بسیار زیبا و جذاب بافته شده و هر طرح و نقش زده شده بر روی آن مناسب سلیقه مصرف کننده و خریدار است که قلاب بافی یا سوزن دوزی می شوند. این دمپایی روفرشی ها بافندگان با نخ پرلون ابریشمی رنگی با هنر خاص خود بر روی زیره استاندارد پلاستیکی می بافند. علاوه بر زیبایی و جذاب بودن، کیفیت محصول بسیار بالاست و قیمت آن نیز نسبت به کالاهای مشابه بازار ارزان و بسیار پایین است. دمپایی روفرشی های دستباف یک نمونه از آثار صنایع دستی مردمان ایران زمین می باشند که در مناطق کرد نشین بافت شده و نه تنها محصولی مناسب برای استفاده شخصی و عموم را دارد بلکه خود به عنوان یک محصول اقتصادی برای درآمد تولید کنندگان و بافندگان به صورت مشاغل خانگی در این عرصه خود را نشان داده است و رقیب خوبی برای پاپوش ها و دمپایی های صنعتی هستند و روز به روز بر تعداد طرفداران و مصرف کننده های آن افزوده می شوند.

سخن پایانی

استفاده از دمپایی روفرشی به خصوص دمپایی روفرشی زنانه مزایای بسیار زیادی دارد و برای هر خانمی نیاز است که یک عدد از این دمپایی را برای خود تهیه نماید و در منزل آن را استفاده کند تا از پاهای خود که قلب دوم اوست مراقبت نماید و پاهای خود را در پوششی نرم و لطیف قرار دهد و راه رفتن در محیط منزل را برای خود راحت تر نماید.

..
ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود