خرید گیوه اسپرت

خرید گیوه اسپرت

خرید گیوه اسپرت

همانطور که می دانیم گیوه پای افزاری سنتی و قدیمی است، که در گذشته توسط مردم عشایر و روستاییان بسیار مورد استفاده قرار می گرفته است. گیوه دارای فواید زیادی بوده و برای پیاده روی های طولانی بسیار مناسب است. مدتی بود که استفاده از گیوه به فراموشی سپرده شده بود و خرید و فروش این محصول دیگر رونقی نداشت. اما با استفاده از خلاقیت هایی این محصول در میان صنایع دستی دیگر دوباره جان گرفت و جایگاه خود را دو مرتبه به دست آورد. در واقع هنرمندان با به کار گیری هنر و سلیقه خود گیوه های اسپرت و زیبایی را طراحی نموده و موجب افزایش طرفداران این پاپوش قدیمی شده اند.

گیوه اسپرت زنانه و مردانه

 گیوه ای که امروزه استفاده آن در بین جوانان متداول شده است گیوه اسپرت است.  شالوده این گیوه از همان گیوه های سنتی قدیمی نشات گرفته است. با این تفاوت که بافت رویه آن بسیار دقیق تر و شکیل تر انجام می گیرد و از انواع طرح و نقش برای تزیین آن بهره گرفته می شود. برخی از گیوه های اسپرت به صورت مشترک برای بانوان و آقایان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. برخی دیگر دارای نقش هایی زنانه است و برای مردان مناسب نیست. برای مثال گیوه های اسپرتی که برای بانوان تهیه می شود دارای نقوش گل و بوته بوده و از منگوله و پولک هایی بر روی آن استفاده شده است.

 در حالی که گیوه های اسپرت مردانه اغلب نقش و طرحی ندارند و به صورت یکرنگ و ساده تولید می شوند. در بعضی مواقع نیز گیوه های اسپرت مردانه را با رنگ هایی ملایم و یا تیره تزیین می کنند ورنگ و لعابی مردانه و زیبا به آن می دهند. البته انتخاب و خرید گیوه اسپرت کاملا سلیقه ای است.

گیوه کودکان و نوجوانان

گیوه های کودکانه ای نیز به بازار ارائه داده شده اند که از نخ های رنگی و زیبا در آن ها استفاده شده است.

امروزه جوانان به ویژه جوانان هنرمند و هنر شناس از گیوه های اسپرت استفاده می کنند و تیپ اسپرت و جدید خود را با استفاده از گیوه اسپرت به تیپی جدید و منحصر به فرد تبدیل می کنند. گیوه های اسپرت را می توان همراه با انواع شلوار لی و کتان مورد استفاده قرار داد.

 خرید گیوه اسپرت

برای خرید گیوه اسپرت علاوه بر مراکز فروش صنایع دستی می توان به فروشگاه ها و سایت های مجازی موجود مراجعه نمود و گیوه دلخواه خود را سفارش داد. قیمت گیوه های اسپرت بسیار مناسب بوده و هر قشری از جامعه می تواند نسبت به خرید این نوع پای افزار زیبا و با دوام اقدام نماید. عمر و دوام گیوه های اسپرت مدت ها شما را از خرید کفش هایی دیگر بی نیاز خواهد کرد و بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

گیوه های اسپرت بسیار راحت و سبک هستند و می توان از آن ها برای رفتن به مهمانی، محل کار، دانشگاه، خرید و ...استفاده کرد.

..
ارسال نظر