گیوه بچه گانه

گیوه بچه گانه
انواع گیوه بچه گانه با نمونه گیوه های بچه گانه رنگی ابریشمی و گیوه بچه گانه نخی از مرکز فروش اینترنتی اسرین کالا در سایزهای گیوه بچه گانه

پاپوش هایی زیبا به ناه گیوه برای بچه ها

ویژگی های گیوه بچه گانه:

ذوقی که بچه ها هنگام پوشیدن گیوه ها و کفش نو دارند وصف ناپذیر است. همیشه بچه ها برای پوشیدن پاپوش هایشان و رفتن پی فعالیت و بازی کودکانه هیجان و حس خوبی از خود نشان داده اند. حال اگر این پاپوش یک گیوه بچه گانه باشد. گیوه های بچه گانه تنوع زیادی در طرح و رنگ دارند که به چند نمونه از این پاپوش های زیبا اشاره می کنیم:

توضیحی کلی در مورد پاپوش های نرم و انعطاف پذیری که بافت رویه آنها از نخ پنبه و یا نخ ابریشمی صنعتی بوده که از لطافت پوست پای کودکان محافظت می کنند. گیوه ها ضد حساسیت هستند و پای کودکان به هنگام فعالیت در داخل گیوه ها عرق نمی کند و از بوی بد پا هم پیشگیری می نماید.

بیشتر کفش های کودکان بند دار هستند و هنگام پوشیدن و از پا درآوردن باید بند آنها را باز و بسته کنید و این امر همیشه خوشایند بچه ها نبوده است و بر خلاف کفش صنعتی گیوه های به راحتی پوشیده می شوند و مانند جوراب مچ پا را احاطه می کنند و نیازی به محکم کردن ندارند و پوشیدن و درآورن آنها برای بچه ها بسیار راحت است.

بچه ها به دلیل اینکه در حال رشد هستند کفش هایشان زودتر پاره می گردند و یا برایشان کوچک می شوند و این یک امر طبیعی محسوب می شود ولی گیوه ها دیرتر پاره می شوند و انعطاف پذیرند و هنگام پاره شدن به راحتی تعمیر می گردند. 

گیوه می تواند برای بچه ها یک کفش طبی و یا یک کفش مجلسی و حتی یک کفش برای فعالیتهای روزمره مخصوصا بازی های کودکانه باشد. 

محصولی مانند گیوه می تواند حس همزاد پنداری را در کودکان تقویت کند و خود را شبیه بزرگترهای خود ببیند و حتی به او در حفظ اصالت و فرهنگ خود از نظر شخصیتی کمک کند. 

گیوه های بچه گانه بسیار طرفدار دارند و از محصولات پر فروش در بخش صنایع دستی محسوب می شوند. باید توجه داشته باشید که تجربه استاد کاران در این زمینه نشان داده که بیشترین فروش کفش گیوه بچه گانه در اولین ماه بهار است که خود نمایانگر این مطلب است که گیوه بچه گانه یکی از بهترین کادوها و هدایایی هستند که بزرگتر ها به بچه ها عیدی هدیه می دهند.

1.گیوه بچه گانه کلاش هورامی: همان کلاش هورامی در سایز کوچک است با زیره پارچه ای و رویه بافته شده از نخ پنبه ای تابیده شده. این محصول بیشتر یک کفش مجلسی محسوب می شود و یک پاپوش مناسب برای بچه ها.

2.گیوه تزریقی نخی ساده بچه گانه: یک پاپوش بسیار نرم و انعطاف پذیر مخصوص بچه ها برای فعالیتهای کودکانه در محل بیرون مانند پارک ها و فضای آزاد است. زیره این گیوه پلاستیکی تهیه شده از مواد اولیه با کیفیت و رویه نخی پنبه ای خنک و سبک می باشد.

3.گیوه رنگی بچه گانه: پاپوش هایی بسیار جذاب و زیبا در رنگ های گوناگون است و رویه نخی یا ابریشمی آن از جنس پرلون و زیره تزریقی یا پلاستیکی استاندارد با کیفیت دارد. 

ارسال نظر