درباره ما

بازدید: 2243

پیام آقای محمد نوری
موسس گروه تجارت الکترونیک اسرین و مدیر فروشگاه اینترنتی اسرین کالا

صدای ما را از کوردستان می شنوید، همراه با صدای چشمه‌سارها و آواز پرندگان در دل کوه‌های اورامانات.
صدای مردم مهمان دوست کوردستان، سرزمین هفت هنر، سرزمین چهار فصل و مردمی پاکدل و بی ریا.
ما از کوردستان ثروتمند در خدمت شما هستیم و برای شما دسترنج مردمان از خطه زرخیز کوردستان را تقدیم می کنیم.

گروه تجارت الکترونیک اسرین افتخار دارد در این روزهای سرد، با نفس گرم و صدای قوی، یار و یاور تلاشگران کورد کشورمان باشد و در جهت گسترش ارتباط تجاری خطه کوردستان با اقصی نقاط دنیا، سایت اسرین کالا را تقدیم می کنیم.
ابتدا انتظار داریم از کوردهای ساکن در ایران، آسیا، اروپا و امریکا نیازهای خود را مستقیما از مردم کورد تهیه کنند. ما نیز سعی و تلاش خواهیم کرد بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت تهیه و تقدیم کنیم.
در گام بعد دعوت می کنیم از عموم افرادعلاقه مند به محصولات کوردستان خصوصا صنایع دستی، محصولات غذائی خاص منطقه و دیگر کالاهای مورد نیاز خود را از سایت اسرین کالا تهیه کنند.
ما تعهد می کنیم که همیشه بهترین خدمتگذار باشیم برای شما بهترین ها

---------------------------

سابقه  سالها فعالیت  بازرگانی اینجانب  محمد نوری  این فرصت را  در  اختیار  من  قرار  داده  است  که  با استفاده  از  ابزارهای آنلاین، تجارت  و  تولید  منطقه  را ارتقا دهم  و  امیدوارم  یک  فعالیت  پایدار  در  راستای رسیدن به اقتصاد ملی ما باشد. 20 سال فعالیت بازرگانی و ارتباط تجاری مستقیم با مردم، سرمایه من برای شروع فروش اینترنتی اسرین کالا است.

منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.  یکی از مهمترین گروه محصولاتی که اسرین کالا ارائه می کند، محصولات کادوئی و صنایع دستی است. خصوصا صنایع دستی تولید شده در غرب کشور اولویت اول ماست. محصولات ما توسط کارگاه های کوچک و بزرگ تولید شده و بسته بندی و ارسال و تضمین سلامت محصولات برعهده فروشگاه اسرین کالا هست.

محصولات سفالی یکی از جلوه های زندگی اصیل ایرانی است و دوستداران فراوانی در بین جوانان دارد. ما بهترین محصولات را با قیمت مناسب برای شما جمع آوری کرده ایم. 

بزودی برندهای بیشتری وارد سبد محصولات سایت خواهند شد. ما با دقت محصولات درجه یک را انتخاب و برای فروش آماده می کنیم.

با نظرات خود ما را در ارتقا خدمات یاری دهید.

برای مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید.

نظرات
    ارسال نظر